Dystrybucja

 

baner4

Z chęci dzielenia się pasją do krótkiego metrażu kilkanaście lat temu w Fundacji Ad Arte rozpoczęliśmy działalność dystrybucyjną. Na swoim koncie mamy pokazy na terenie całego kraju i za granicą.  Programy, które trafiają do naszej dystrybucji są unikatowe i tworzone przez wykwalifikowany zespół programerek i programerów. W naszym repertuarze znajdują się bloki różnorodne tematycznie, rodzajowo i gatunkowo. Fabuły, dokumenty, animacje, dramaty, komedie, teledyski i eksperymenty – tego wszystkiego możecie spodziewać się wśród naszych propozycji. 

Od kilku lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem programów Oscar Nominated Shorts: Animacje i Fabuły, a w roku 2018 nawiązaliśmy współpracę z Sundance Institute dzięki czemu polska publiczność po raz pierwszy miała okazję zobaczyć selekcję krótkich metraży wprost z kultowego amerykańskiego festiwalu filmów niezależnych Sundance Film Festival

Nasze programy zasilają repertuary nie tylko kin studyjnych. Trafiamy do centr i ośrodków kultury, muzeów, galerii sztuki, klubów i kawiarni. Krótki metraż sprawdza się zarówno w każdej przestrzeni i w plenerze. 

Przez lata zaraziliśmy pasją do krótkiego metrażu niemałe grono odbiorców, które wciąż się rozrasta – chcemy aby tak pozostało! 

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą programową Fundacji Ad Arte

Zobacz pełny Kalendarz dystrybucyjny Ad Arte

Kontakt:

Anna Golon
Koordynatorka dystrybucji
tel.: +48 796 539 455
e-mail: adarte.ania@gmail.com

TERAZ W DYSTRYBUCJI:

OSCAR® NOMINATED SHORTS 2020

oscarwwwArtboard 1

Nagroda Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie filmu.

Najważniejsi przedstawiciele branży filmowej od lat 30. XX wieku nie zapominają uhonorować również krótkiego metrażu, który stanowi istotną część amerykańskiej kinematografii.

Podczas tegorocznego rozdania nagród konkursu o złotą statuetkę zawalczy 15 filmów krótkometrażowych w trzech kategoriach: film animowany, aktorski i dokumentalny. Chociaż są rzadziej wspominane w mediach niż filmy pełnometrażowe, krótkie produkcje prezentują równie istotne, inspirujące historie w innowacyjnej formie.

Oscar Nominated Shorts 2020 to świetna okazja, by przyjrzeć się najlepszym produkcjom krótkometrażowym na świecie, skumulowanym w wyjątkowe doświadczenie filmowe.

Fundacja Ad Arte jest wyłącznym polskim dystrybutorem dwóch zestawów Oscar Nominated Shorts – filmów aktorskich i animowanych.