Dystrybucja

Fundacja Ad Arte od 10 lat prowadzi działalność dystrybucyjną na terenie całego kraju oraz za granicą. Naszą pasją jest tworzenie unikatowych programów filmów krótkometrażowych, urozmaiconych zarówno tematycznie, rodzajowo (filmy fabularne, dokumentalne, animacje), jak i gatunkowo (dramaty, komedie, teledyski, eksperymenty). Przygotowujemy nie tylko zestawy tematyczne, lecz także sety kuratorskie oraz starannie wyselekcjonowane programy, złożone z najlepszych filmów festiwalu Short Waves. Oferowany przez nas repertuar od lat z powodzeniem  odwiedza kina studyjne, centra i ośrodki kultury, muzea oraz galerie sztuki, gdzie spotyka się z dużym zainteresowaniem, zdobywając coraz to większe grono odbiorców.

Od 2007r. jesteśmy wyłącznym polskim dystrybutorem programów Future Shorts, największego na świecie festiwalu filmów krótkometrażowych, który odbywa się w cyklu sezonowym (w czterech porach roku), a każda jego edycja gromadzi niemal 50-tysięczną widownię. Na programy kolejnych odsłon składają się najważniejsze światowe produkcje krótkometrażowe, nagradzane na międzynarodowych festiwalach filmowych.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programową Fundacji Ad Arte.

Kontakt:

Anna Golon
Koordynatorka dystrybucji
tel.: +48 796 539 455
e-mail: adarte.ania@gmail.com

Aktualne oferty:

FS_banner

FUTURE SHORTS SUMMER SEASON 2018

Przed nami kolejna sezonowa odsłona Future Shorts. W programie edycji letniej obejrzymy 6 filmów, m. in. z Francji, Hiszpanii i Chorwacji, które jak zwykle prezentują poziom najważniejszych europejskich festiwali filmowych. Future Shorts, mimo że niezmiennie ukazuje szeroką gamę tematyczną i gatunkową, to w selekcji letniej na pierwszy plan wybijają się niejednoznaczne portrety współczesnych mężczyzn – agenta modelek, który zmaga się z obowiązkami wynikającymi z jego zawodu, młodego mężczyzny, próbującego przetrwać miłosne rozstanie, a także sylwetki ojców, widziane przez pryzmat własnych dzieci. To będzie piękna podróż w świat głównie męskich emocji, wyzwalanych codziennym życiem.

Program:

Picture World / reż. Elin Övergaard / Szwecja, 2017 / fabuła / 13 min.
Everything Lives: Looking at the Artist as Father / reż. Huw Wahl / Wielka Brytania, 2016 / dokument eksperymentalny / 24 min.
Just Swimming / reż. Darko Vidackovic / Chorwacja, 2017 / animacja / 10 min.
Flight / reż. Laura Wahda / Wielka Brytania, 2017 / dokument / 10 min.
You Will Be Fine / reż. Céline Devaux / Francja, 2017 / animacja / 15 min.
The Disinherited / reż. Laura Ferrés / Hiszpania, 2017 / komedia / 17 min.

Łączny czas pokazu: 89 min.
Zestaw w polskiej i angielskiej wersji językowej.
Możliwość realizacji pokazów w terminie: 10.07.- 30.09.2018

Zobacz pełną ofertę: Oferta_FS_Lato_2018

Koszt realizacji jednorazowego pokazu:

  • 400 zł netto (upload płyty DVD lub BR, elektroniczny projekt plakatu dedykowanego, elektroniczne materiały promocyjne).
  • 500 zł netto (wysyłka nośnika DVD lub BR, druk 15 szt. plakatów dedykowanych, elektroniczne materiały promocyjne).

 

 

Dodatkowo informujemy, iż realizujemy specjalne zamówienia na programy filmów krótkometrażowych, podlegające indywidualnej wycenie. Zachęcamy do współpracy!