Dystrybucja

Fundacja Ad Arte od 10 lat prowadzi działalność dystrybucyjną na terenie całego kraju oraz za granicą. Naszą pasją jest tworzenie unikatowych programów filmów krótkometrażowych, urozmaiconych zarówno tematycznie, rodzajowo (filmy fabularne, dokumentalne, animacje), jak i gatunkowo (dramaty, komedie, teledyski, eksperymenty). Przygotowujemy nie tylko zestawy tematyczne, lecz także sety kuratorskie oraz starannie wyselekcjonowane programy, złożone z najlepszych filmów festiwalu Short Waves. Oferowany przez nas repertuar od lat z powodzeniem  odwiedza kina studyjne, centra i ośrodki kultury, muzea oraz galerie sztuki, gdzie spotyka się z dużym zainteresowaniem, zdobywając coraz to większe grono odbiorców.

 

Od 2007r. jesteśmy wyłącznym polskim dystrybutorem programów Future Shorts, największego na świecie festiwalu filmów krótkometrażowych, który odbywa się w cyklu sezonowym (w czterech porach roku), a każda jego edycja gromadzi niemal 50-tysięczną widownię. Na programy kolejnych odsłon składają się najważniejsze światowe produkcje krótkometrażowe, nagradzane na międzynarodowych festiwalach filmowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programową Fundacji Ad Arte.

 

Kontakt:

Paulina Wieczorek

koordynatorka dystrybucji

tel.: +48 530 097 959

e-mail: paulina.adarte@gmail.com

 

Aktualne oferty:

 

HOT SUMMER SHORTS

Opis programu:

Najgorętszy zestaw krótkich metraży tego lata!

Prezentujemy program złożony z pięciu międzynarodowych, komediowo-przygodowych filmów z przymrużeniem oka, bo jak wiadomo lato to idealny czas na rozrywkę pełną parą.

W programie obejrzymy m. in. komedię o nietypowych nastolatkach żyjących w społeczeństwie o odwróconych rolach kulturowych, francuski film przygodowy o wędrownym pchlim cyrku, panoramę Turcji z punktu widzenia imprezujących nastolatków oraz ironiczną, a jednocześnie wybitnie zabawną i prawdziwą wariację na temat stereotypów dobrego macierzyństwa.

 

Czas trwania pokazu: 84 min.
Dostępność: 22.06-22.09.2017

OFERTA: HSS17_OFERTA

 

 

______________________________________________________________________

 

FUTURE SHORTS SUMMER SEASON

Opis programu:

Przyjaźń, miłość, rodzina, muzyka – tematy uniwersalne, a jednocześnie zawsze aktualne i dotyczące każdego z nas. Future Shorts Summer porusza te kwestie w postaci błyskotliwej selekcji ośmiu międzynarodowych krótkich filmów. Będzie rozrywkowo jak na lato przystało, ale i z subtelną nutą dystansu do świata i samego siebie.

 

Czas trwania: 96 min.
Zwiastun: http://bit.ly/2rVsNuW
Dostępność: 1.07-31.08.2017

OFERTA: FS17_LATO_OFERTA

 

______________________________________________________________________

 

DANCES WITH CAMERA

Opis programu:

To międzynarodowy konkurs filmów krótkometrażowych, odbywający się w ramach Short Waves Festival, których wspólnym językiem jest ruch i taniec. Co roku wyselekcjonowane filmy tańca z całego świata odsłaniają przed widzami nieograniczone możliwości fizycznej ekspresji za pomocą filmowej narracji. Z przyjemnością prezentujemy 10 najlepszych krótkich metraży  z repertuaru konkursowego.

 

Dances with Camera nie stawia granic, uwzględniając w swoim programie  formy fabularne, dokumentalne, animowane, choreograficzne impresje, jak i projekty eksperymentalne. Pewne jest jedno – to zawsze intrygująca podróż w nieznane.

 

Czas trwania: 91 min.
Zwiastun: http://bit.ly/2sntvlZ
Dostępność: do 31.12.2017

OFERTA: Oferta_DWC_17

 

____________________________________________________________________