Oferty pracy

KIEROWNIK/KIEROWNICZKA DS. ADMINISTRACJI i PRODUKCJI

Działająca od 2003 roku w Poznaniu Fundacja Edukacji Kulturalnej Ad Arte, organizator Short Waves Festival i wielu innych filmowych projektów poszukuje osoby na stanowisko kierownika/kierowniczki ds. administracji i produkcji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • współpraca z Prezesem Zarządu Fundacji oraz Koordynatorką Programu w zakresie wyznaczania i wdrażania głównych kierunków rozwoju Fundacji,
  • zarządzanie pionem administracyjnym i produkcyjnym Fundacji oraz ścisła współpraca z księgowością,
  • organizacja pracy biura Fundacji, w tym zarządzanie zespołem oraz procesami rekrutacji nowych pracowników,
  • tworzenie planów finansowych Fundacji, monitorowanie kalendarza dotacyjnego,
  • nadzór nad przygotowywaniem umów, pisaniem i rozliczaniem wniosków grantowych,
  • współpraca przy realizacji bieżących projektów Fundacji.

WYMAGANIA:

  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej lub innej instytucji działającej w obszarze kultury, edukacji lub innych, pokrewnych dziedzinach,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, wielozadaniowość, umiejętność zarządzania zespołem,
  • doświadczenie w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków dla organizacji pozarządowych,
  • podstawowa wiedza z zakresu prawa, księgowości oraz systemu podatkowego (VAT, PIT),
  • znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość uzyskiwania premii za wyniki pracy,
  • pracę na kierowniczym stanowisku w młodym zespole,
  • możliwość realizacji ambitnych projektów w obszarze kultury audiowizualnej.

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres emilia@adarte.pl do 6.08.2017

Uwaga! Oferujemy pracę stacjonarną w biurze na poznańskich Jeżycach, bez możliwości pracy zdalnej.