Oferty pracy

SPECJALISTA DS. FINANSÓW I ADMINISTRACJI

Działająca od 2003 roku w Poznaniu Fundacja Edukacji Kulturalnej Ad Arte, organizator Short Waves Festival i wielu innych filmowych projektów poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. finansów i administracji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • organizacja pracy biura Fundacji, prowadzenie sekretariatu oraz ścisła współpraca z księgowością,
  • monitorowanie kalendarza dotacyjnego oraz działania w zakresie fundrisingu,
  • przygotowywanie umów, pisanie i rozliczanie wniosków grantowych, koordynacja obiegu dokumentów, obsługa poczty,
  • prowadzenie kadr i płac, rozliczanie delegacji, prowadzenie kasy Fundacji.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie ekonomiczne lub rozpoczęte studia w tym obszarze,
  • umiejętności komunikacyjne, wielozadaniowość, skrupulatność,
  • podstawowa wiedza z zakresu prawa, rachunkowości, księgowości oraz systemu podatkowego (VAT, PIT),
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel), znajomość j. angielskiego.

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej lub innej instytucji działającej w obszarze kultury, edukacji lub innych, pokrewnych dziedzinach,
  • doświadczenie w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków dla organizacji pozarządowych,

OFERUJEMY:

  • pracę w młodym zespole w biurze na Jeżycach,
  • grafik dopasowany do planu studiów lub zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość uzyskiwania premii za wyniki pracy,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów w obszarze kultury filmowej.

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres emilia@adarte.pl do 10.10.2017.

WIĘCEJ INFORMACJI:

www.adarte.pl

www.facebook.com/fundacjaadarte